اموزشگاه عکاسی  داج (Dodge) و برن (Burn)، جداسازی فرکانس و دیگر روش‌های روتوش که به توسط روتوش کارهای حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار عالی اما زمان‌گیر هستند. اغلب برای عکاسی از مراسم عروسی یا عکاسی مدلینگ زمان زیادی برای روتوش و صاف کردن چهره صرف می‌شود. در این مقاله خواهیم آموخت که چگونه با استفاده از عکس‌های خام و بدون گریم اشخاص در عکاسی عروسی یا پرتره آن ها را به سرعت روتوش کنیم و بهترین نتیجه را بدست آوریم.

این تکنیک از کجا به وجود آمده؟

من از این روش برای روتوش یک مدل استفاده کردم که پوست ناهموار و بدی داشت. در واقع برداشتن زخم‌های کوچک یا خال یا موهای کوچک بدن می‌تواند بسیار دردناک باشد. برای همین باید با استفاده از روتوش آن‌ها را حذف کرد. جوری که حتی بعد از زوم 100 درصد هم خیلی معلوم نباشد و طبیعی به نظر برسد. با استفاده از تکنیک روتوش پوست در فتوشاپ به شما نشان خواهم داد تا چگونه با صرف زمانی کم بهترین نتیجه را برای حذف مشکلات پوستی به طور کامل بدست آورید.

اما ایده استفاده از این روش برای روتوش عکس های عروسی زمانی به ذهنم رسید که باید عکس های عروسی را روتوش می‌کردم که پوست خیلی بدی داشت. او به دلیل استرس از یک هفته قبل از عروسی صورتش پر از لکه‌های قرمز رنگ شده بود. با این حال او نمی‌خواست که در عکس‌هایش این لکه ها معلوم باشند و خاطره ای بد از این شب برایش به جا بماند. برای همین من روش‌های مختلفی را برای روتوش پوست در فتوشاپ امتحان کردم تا در زمانی بسیار کم نتیجه مطلوبی بگیرم و این روش خیلی کمکم کرد.

چگونه از تکنیک روتوش پوست در فتوشاپ استفاده کنم؟

در ایتدا از یک تصویر خام استفاده می‌کنیم که برای من نمونه زیر است. شما می‌توانید از هر تصویری که مد نظرتان هست استفاده کنید. نتیجه ها یکسان خواهد بود.

روتوش پوست در فتوشاپ

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید

عکاسی مدلینگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاورپوینت تفکر و سواد رسانه ای Norman بیا تو مشاوران کنکور شیراز John خانه سونی کافه تی وی دانلود مقاله و تحقيق پکیج تصفیه فاضلاب