روتوش پوست در فتوشاپ

حالا با ابزار براش می‌توانم ماسک صورت را اصلاح کنم و در صورت نیاز opacity آن را نیز تغییر دهم.

با این کار تغییرات اعمال شده روی همه قسمت ها را کنترل خواهم کرد. یعنی برای مثال چشم ها نیز تحت تاثیر این تنظیمات قرار می‌گیرند یا مو ها ولی من نمی‌خواهم آن‌ها تغییری کنند.

در نهایت عکس ما به صورت زیر خواهد شد:

همانطور که دیدید این روش روتوش پوست در فتوشاپ بسیار سریع و نسبتا ساده بود. اما هیچ‌وقت فکر نکنید من این عکس را منتشر خواهم کرد یا از آن به همین شکل استفاده‌ای بکنم. این عکس هنوز آماده تحویل نیست. این تنها یک نمونه اولیه بود برای توضیح این آموزش. در نهایت ادیت های دیگری نیز روی عکس نیاز است انجام شود تا عکس آماده تحویل به مشتری شود.

بر

ای عکسی از یک عروس من opacity را کم میکنم و لایه stamp را فقط در جاهایی از صورت که ناز است به کار می‌برم و نه در کل صورتش.

مزیت این روش در استفاده از surface blur, Gaussian blur یا median filters است. ولی باید بدانید که با این روش جزئیات عکس شما کاهش پیدا می‌کند که البته این مشکل تا حدی با دستکاری threshold قابل حل است. همچنین اگر عکس را در سایز اصلی ببینید نیز مشکلی به‌وجود نخواهد آمد.

اما آخرین نکته برای عکاسان استودیوییست. این روش می‌تواند در تمیز و صاف کردن یک پس زمینه کثیف به شما کمک کند.

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید

عکاسی مدلینگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جذب مشاور و نماینده پاسارگاد تور ترکيه با ارزانترين قيمت Jennifer جشنواره رسانش James وای گرافیک آشپزی آسان با سحرناز آموزش مطالب رستورانی ،